SEYLAP ECZANESİ

DENEYİMLİ BAYAN ELEMAN ARANMAKTADIR.

SEVGİ ECZANESİ TECRÜBELİ ELEMAN

Esentepe mahallesinde hizmet veren eczanemize tecrübeli çalışma arkadaşı arıyoruz.

Erkek Eleman Aranıyor

Sut kurallarına hakim, ilaç bilgisi olan, tecrübeli erkek eleman aranmaktadır. Sıhhat Eczanesi 0222 314 07 21

TECRÜBELİ ELEMAN

Tecrübesi olan SUT kurallarına hakim, güler yüzlü, pratik eleman arıyoruz. 05428492745 numarasından mesaj atarak randvü alabilirsiniz. Görüşmeler yüzyüze olacaktır.

ÇALIŞMA ARKADAŞI ARIYORUZ

ÜNİVERSİTE MEZUNU 1 YIL DENEYİMLİ ÇALIŞMA ARKADAŞI ARIYORUZ.lütfen cv leri toprak.eczanesi1@gmail.com adresine iletin..

CEMREM ECZANESİ ERKEK ELEMAN ARANIYOR

25-35 YAŞ ARASINDA İŞİNİ SEVEN, GÜLER YÜZLÜ TECRÜBELİ VEYA TECRÜBESİ AZ OLUP YETİŞTİRİLMEK ÜZERE ERKEK ELEMAN ARANIYOR. GÖRÜŞMELER YÜZ YÜZE YAPILACAKTIR TELEFON NUMARASI ÜZERİNDEN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

BAYAN ELAMAN

TECRÜBELİ BAYAN ÇALIŞMA ARKADAŞI ARANIYOR.

BAY-BAYAN ECZACI TEKNİSYENİ

DENEYİMLİ GÜLER YÜZLÜ UYUMLU VE DİSİPLİNLİ BAY-BAYAN ECZACI TEKNİSYENİ ARIYORUM rnADRES : OSMANGAZİ MH ÇETİNAY SK NO48/B

SEYLAP ECZANESİ

EN AZ 2 YIL TECRÜBELİ DENEYİMLİ 20-35 YAŞ ARASI KADIN ELEMAN ARIYORUZ

ECZACI KALFASI

En az 1 yıl tecrübesi olan 35 yaşını aşmamış SUT kurallarına hakim eleman alınacaktır. 05428492745 numarası ile iletişime geçebilirsiniz.

Cansu Uludağ Eczanesi

En az bir yıl tecrübeli ,güler yüzlü ,takım çalışmasına uygun eleman aranmaktadır.

BAYAN ELEMAN

Oğuzlar Eczanesinde çalışmak üzere tecrübeli, uzun süre çalışabileceğimiz bayan eleman arıyorum.

CEMREM ECZANESİ TECRÜBELİ ELEMAN ARANIYOR

ŞİRİNTEPE MAHALLESİNDE BULUNAN CEMREM ECZANESİNE 25-35 YAŞ ARALIĞINDA DENEYİMLİ, MESLEĞE HAKİM, SUT KURALLARINI İYİ BİLEN, FATURA KESMESİNİ BİLEN UZUN VADELİ ÇALIŞMA ARKADAŞI ARIYORUM. rnGÖRÜŞMELER YÜZ YÜZE YAPILACAKTIR.

YÜKSEL ECZANESİ

Eczanemizde çalışmak üzere güler yüzlü, iletişim becerileri güçlü, üniversite teknisyenlik bölümü mezunu ya da odanın verdiği sertifikaya sahip, en az 2 yıllık deneyimi SUT bilgisi iyi olan BAYAN çalışma arkadaşı arıyoruz. Başvurular CV'yle "yukseleczz@gmail.com" adresine iletilmesi iletişim ve tecrübe bilgilerinin eksiksiz olmasını rica ediyorum.

LAVANTA ECZANESİ

Vişnelikte bulunan eczaneme tecrübesi olan eleman aramaktayım. Görüşmeler için telefon ile iletişime geçiniz.

Bay/bayan tecrübeli eleman

Çankaya mh faaliyet gösteren İlkem Eczanesine bay/bayan en az 2 sene tecrübeli güleryüzlü çalışma arkadaşı aramaktayım.

MAYA ECZANESİ

Tecrübeli bay/bayan eczane teknisyeni aranmaktadır. Çalışmak isteyenler eczane iletişim numarasından ya da imgeberkyurek@gmail.com mail adresinden iletişime geçebilirler.

Tecrübeli eleman

En az 1 yıl tecrübesi olan yoğunluğa alışkın ve pratik, güleryüzlü çalışma arkadaşları aranıyor. Görüsmeler yüzyüze olacaktır. 05428492745 iletişime gecebilirsiniz. Yer; Şehir hastanesi tramvay durağı karşısırn

AYŞIL ECZANESİ

18-35 YAŞ ARALIĞINDA EN AZ 1 YIL TECRÜBESİ VE SUT BİLGİSİ OLAN PERSONEL ALINACAKTIR. BAŞVURULARIN TELEFONLA RANDEVU ALINARAK YAPILMASI GEREKMEKTEDİR.

DOĞU ECZANESİ TEKNİKER ARIYOR

Eczanemizde çalışmak üzere, tercihen tecrübeli, çalışma arkadaşı arıyoruz.rneczane tel no: 222 229 16 16rn

Personel İlanı

En az 1 yıl tecrübeli,rnBatıkent ve civarında ikamet eden,rnYarı zamanlı ya da tam zamanlı çalışacak,rnİlgili bölümlerden mezun,rnBay/Bayan personel alınacaktır.

ÇELTİK ECZANESİ

ECZANEMİZE TECRÜBELİ, SUT KURALLARINA HAKİM PERONEL ARAMAKTAYIZ. GÖRÜŞMELER YÜZYÜZE OLACAKTIR. 05428492745 NUMARASINDAN CV İLETEBİLİR VE RANDEVÜ ALABİLİRSİNİZ.

TECRÜBELİ KADIN ELEMAN

TECRÜBELİ KADIN ÇALIŞMA ARKADAŞI ARAMAKTAYIZ. İLETİŞİM İÇİN 0222 227 50 60

Seylap eczanesi

En az 2 yıl tecrübesi olan bayan çalışma arkadaşı aramaktayız. İlgilenenlerin 05079522353 nolu telefonla iletişime geçmesi rica ederiz

ÇELTİK ECZANESİ ECZACI TEKNİSYENİ ARANIYOR

Eskişehir Şehir Hastanesi tramvay durağı karşısındaki eczaneme en az 2 yıl tecrübesi olan güler yüzlü, sut bilgisine hakim erkek personel alınmaktadır. Görüşme yüzyüze olacaktır. 05428492745 numarasından Cv gönderebilirsiniz. Not: tecrübesi olmayan aramasın lütfen.rn

ANIL ECZANESİ PERSONEL ALIMI

Başvurularınızı anileczanesi26@gmail.com üzerinden iş başvurusu başlığı ile yapınız. Telefon ile arayanlar reddedilecektir.rnÖNEMLİ: Tecrübesi olmayan kişilerin başvuruları değerlendirilmeyecektir. İş deneyiminizi , varsa referansınızı en önemlisi de iletişim bilginizi yazmayı unutmayınız.

TECRÜBELİ KALFA

SUZAN ECZANESİN DE ÇALIŞMAK ÜZERE TECRÜBELİ KALFA ARANIYOR

CEM ECZANESİ BAYAN ÇALIŞMA ARKADAŞI

ECZANEMİZDE ÇALIŞMAK ÜZERE TECRÜBELİ BAYAN ÇALIŞMA ARKADAŞI ARIYORUM.

MAYA ECZANESİ

En az 3 yıl tecrübesi olan bizimle uzun yıllar çalışabilecek bay/bayan çalışma arkadaşı aranmaktadır. Eczane telefon numarasından ya da imgeberkyurek@gmail.com mail adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Erkek Eczacı Teknisyeni Aranıyor

Eczanemizde çalışmak üzere 30 yaş üstü tecrübeli ve güvenilir erkek eczacı teknisyenine ihtiyaç vardır. İhtiyaç sahiplerinin şahsen başvuruları değerlendirilecektir. Adres: Yenidoğan Mah. Sevinç Cad. No:44/A Odunpazarı/Eskişehir