Tecrübeli Teknisyen

Batıkent mahallesinde faaliyet göstermekte olan İlhan Eczanesi'ne tecrübeli teknisyen alınacaktır. Telefon ile iletişime geçilmesi rica olunur.

ELEMAN ARANIYOR

YARDIMCI ECZACILIĞINI TAMAMLAMIŞ ECZACI İLE ÇALIŞMAK İSTİYORUZ.

DENEYİMLİ ECZANE TEKNİSYENİ

Esentepe Mahallesi'nde faaliyet gösteren Sevgi Eczanesi bay-bayan deneyimli çalışma arkadaşı arıyor.İletişim: 0507 304 17 75

AYŞIL ECZANESİ PERSONEL İLANI

TECRUBELİ PERSONEL ARANMAKTADIR.

MAYA ECZANESİ

Eczane tecrübesi olan, genç bay/bayan eleman aranmaktadır. İletişim için mail adresinden (imgeberkyurek@gmail.com) ya da eczane telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

ELEMAN ARANIYOR

Batıkent Mah. Dizili Sok. No:25/B Tepebaşı/Eskişehir adresinde faaliyet gösteren Harmancı Eczanesi Sahip ve Mesul Müdürü Ecz. Mukaddes Harmancı Yılmaz tecrübeli, çalışkan, güler yüzlü, tercihen erkek eleman aramaktadır. İletişim: 0222- 3351100

Stajyer

Eczacılık ve Eczane Teknisyenliği öğrencilerinden 2. dönem için stajyer alınacaktır.rnBurs verilecektir.

çalışma arkadaşı

En az 2 yıl deneyimli ,iletişim becerisi yüksek kadın çalışma arkadaşı arıyoruz.Eczane Batıkent Mahallesindedir.Yakın lokasyon tercihimizdir. Lütfen deneyimi olmayanlar aramasın!

TECRÜBELİ PERSONEL

Ertuğrulgazi mahallesinde bulunan eczanemiz için ulaşım konusunda sorun yaşamayacak, düzgün ve uzun süreli çalışacak en az 5yıl tecrübeli personel arıyoruz.

ELEMAN

Lavanta Eczanesine eczane tecrübesi olan eleman alınacaktır. Başvuru için arayınız.

Kalaş eczanesi eleman arıyor

Orhangazi mahallesi Kütahya yolu mevki no 210/c adresinde bulunan eczaneme en az 1 yıl eczanede çalışmış güler yüzlü, otc satışı iyi sut bilgisi olan bayan personel arıyorum. Görüşmeler yüz yüze yapılacaktır

ELEMAN

Deliklitaş Mah. İbrahim Karaoğlanoğlu Cad. No:26/E Odunpazarı/Eskişehir adresinde faaliyet gösteren Deliklitaş Eczanesinde çalışmak üzere tecrübeli eleman aranıyor. İletişim için Hilal Işıkova Berkman Tel: 0506-6143829

tecrübeli personel ilanı

Ertuğrulgazi mahallesinde bulunan eczanemiz düzgün ve uzun süreli çalışacak en az 5yıl tecrübeli personel arıyoruz.

Yetiştirilmek Üzere Eleman Alınacaktır

Batıkent Mahallesinde faaliyet göstermekte olan İlhan Eczanesi'ne yetiştirilmek üzere eleman alınacaktır. Batıkent ve Çamlıca Mahallelerinde oturan adaylara öncelik verilecektir. Telefon üzerinden iletişim kurulması gerekmektedir.

BAYAN ELEMAN

EN AZ 2 YIL DENEYİMLİ 30 YAŞ ALTI BAYAN ÇALIŞMA ARKADAŞI ARIYORUM.

Yetiştirmek üzere

En az dört yıllık üniversite mezunu yetiştirilmek üzere veya deneyimli eleman aranmaktadır.

LAVANTA ECZANESİ PERSONEL İLANI

Vişnelikteki eczaneme eczane tecrübesi olan, uzun soluklu çalışmak isteyen, güler yüzlü, iletişimi kuvvetli, çalışkan eleman alınacaktır. Görüşmeler yüz yüze yapılacaktır. Öncesinde arayıp randevu alınız.

ECZANE TEKNİKERİ

2 YILLIK ECZANE TEKNİKERLİĞİ MEZUNU TECRÜBELİ BAYAN ÇALIŞMA ARKADAŞI ARANMAKTADIR.

Tercihen deneyimli çalışma arkadaşı ariyoruz

Eczanemizde devamlı çalışacak, tercihen deneyimli,konuşkan,güler yüzlü,insan ilişkileri kuvvetli,genç,dinamik çalışma arkadaşı arıyoruz.

ELEMAN ARANIYOR

ECZANEDE ÇALIŞMAK ÜZERE ECZACI ARANIYOR

SAĞLIK ECZANESİ ESKİŞEHİR

TECRÜBELİ BAYAN ECZANE TEKNİSYENİ ARANMAKTADIR.

Erkek Kalfa

Yeni açılan eczaneme 25-35 yaşları arasında güler yüzlü, SUT bilgisi olan, fatura kesimini bilen erkek kalfa arıyorum. İlgilenenler 05307468793 numarasından ulaşabilirler. Görüşmeler yüz yüze yapılacaktır.

ÇALIŞMA ARKADAŞI

Çamlıca mahallesinde bulunan Melis eczanesi için; Güler yüzlü, iletişimi kuvvetli, ekip çalışmasına uygun, çalışmaya istekli, uzun vadede çalışmayı düşünen yetiştirilmek üzere az tecrübeli veya tecrübesiz eleman aranmakta. Başvuru için için önce yetismelis@gmail adresine CV göndermeniz gerekmektedir sonrasında görüşmeler yüzyüze olacaktır.

Eczacılık Stajyeri

Eczacılık fakültelerinin 4. ya da 5. sınıflarında okuyan, ileride yardımcı eczacı olarak devam etmekte engeli olmayan meslekdaş adayı alınacaktır.

AYŞIL ECZANESİ PERSONEL İLANI

Şirintepe mahallesinde bulunan eczaneme 18-30 yaş aralığında güler yüzlü, iletişim becerisi yüksek, hızlı öğrenebilen ve devamlı çalışabilecek EN AZ 6 AY SERBEST ECZANE TECRUBESİ OLAN personel aramaktayım. Başvuruların telefonla önceden randevu alınarak yapılması gerekmektedir.

İlgili Bölümlerden Mezun Personel Alınacaktır

En az 1 yıl tecrübeli part-time personel alınacaktır.

MEŞELİK ECZANESİ

İKİ YILLIK ECZANE TEKNİSYENLİĞİ MEZUNU ELEMAN ALINACAKTIR.

TECRÜBELİ KADIN PERSONEL

ŞEHİR HASTANESİ YAKININDA BULUNAN ECZANEMİZ İÇİN TECRÜBELİ KADIN ÇALIŞMA ARKADAŞI ARAMAKTAYIZ . İLGİLENENLERİN BİLGİSİNE. ŞİRİN ECZANESİ

Bayan Personel

Deneyimli ya da Az Deneyimli Bayan Personel Alınacaktır.

Erkek Kalfa

Nehir Eczanesi'ne tecrübeli erkek kalfa alınacaktır.rnAdres: Mamure Mah Kırım Cad No:66/B TepebaşırnTel: (505) 276 16 18