ECZACI TEKNİSYENİ

VİLAYET ECZANESİ YENİKENT MH VERDA SK NO 46-B ODUNPAZARI ADRESİNDE BULUNAN ECZANEMİZE TERCİHEN ECZANE HİZMETLERİ BÖLÜMÜ MEZUNU YADA SERTİFİKALI [YENİ MEZUN YADA 1-2 YILLIK TECRÜBELİ OLABİLİR) ELEMAN ALINACAKTIR..

DENEYİMLİ PERSONEL

1 yılın üzerinde tecrübesi olan, deneyimli personel alınacaktır.

Deneyimli Eleman Aranıyor

Erdem Eczanesi için DENEYİMLİ eleman arıyoruz. İletişim : 05058279141 - 05397020698

KALAŞ ECZANESİ ERKEK ELEMAN ARIYOR

ORHANGAZİ MAH. KÜTAHYA YOLU MEVKİ NO:210-C BULUNAN KALAŞ ECZANESİNE EN AZ 5 YIL TECRÜBELİ, GÜLER YÜZLÜ, İNSAN İLİŞKİLERİ KUVVETLİ, SUT'A HAKİM VE REÇETELERİ KONTROL EDİP FATURA KESEBİLECEK ERKEK ELEMAN ARAMAKTAYIM. GÖRÜŞMELER YÜZYÜZE YAPILCAK OLUP GÖRÜŞMEDEN ÖNCE RANDEVU ALINIZ.

ELEMAN

Eczanemize tecrübeli bay-bayan çalışma arkadaşı aramaktayız.

TECRÜBELİ ELEMAN ARANIYOR

Yeni açılacak eczanemize tecrübeli, tercihen erkek eleman aramaktayız. Görüşmek isteyenler telefon aracılığıyla iletişime geçebilirler.

ELEMAN ARANIYOR

Eczanemizde çalışmak üzere güler yüzlü, iletişim becerileri güçlü, üniversite teknisyenlik bölümü mezunu ya da odanın verdiği sertifikaya sahip, en az 2 yıllık deneyimi olan BAYAN çalışma arkadaşı arıyoruz. Başvurular CV'yle ve yüz yüze yapılacaktır.rnrn

ERCAN ECZANESİ

ECZANEMİZE TECRÜBELİ PERSONEL ALINACAKTIR

TECRÜBELİ PERSONEL

Tecrübeli, güler yüzlü ve iletişime açık personel aranmaktadır. Görüşmeler yüzyüze yapılacak olup, öncesinde telefonla iletişime geçilmesi ve görüşmeye CV ile gelinmesi rica olunur.

ECZANE MAVİ

YENİ AÇILAN ECZANEMİZE DENEYİMLİ ELEMAN ARIYORUZ

ELAMAN ARANIYOR

TECRÜBELİ, GÜLER YÜZLÜ , KONUŞKAN , HALK İLE İLİŞKİLERİ İYİ OLAN BAY , BAYAN ELEMAN ARANIYOR.

ELEMAN

BAYAN TECRÜBELİ ELEMAN ARANMAKTADIR.

ELAMAN ARANIYOR

HASTANE YANI ECZANEDE ÇALIŞMA DENEYİMİ OLAN, TECRÜBELİ, TERCİHEN ERKEK ELEMAN ARANIYOR.

ELMAS ECZANESİ ELEMAN ARANIYOR

Eczanemize güler yüzlü, insan ilişkileri kuvvetli, 1-3 yıl tecrübeli erkek teknisyen alınacaktır. Lütfen telefonla randevu alınız.

ORGANİK ECZANESİ İÇİN ECZANE TEKNİSYENİ ARANIYOR

ECZANEMİZDE ÇALIŞMAK ÜZERE GÜLER YÜZLÜ İLETİŞİMİ YÜKSEK ECZANE TEKNİKERLİĞİ MEZUNU ELEMAN ARANMAKTADIR. (LÜTFEN TELEFONLA ARAYIP RANDEVU ALINIZ)

Kalaş Eczanesi Eleman Arıyor

Orhangazi mahallesi Kütahya yolu mevki no 210/C bulunan eczaneme en az 2 yıl tecrübeli insan ilişkileri iyi eczacı teknisyeni aramaktayım görüşmeler yüz yüze yapılacaktır.

deneyimli eleman

SÜRÜCÜ BELGESİ VE EN AZ 5 YIL TECRÜBESİ OLAN ELEMAN ARANMAKTADIRrnITIR ECZANESİ BOZUYUK BİLECİK

CANSU ULUDAĞ ECZANESİ ECZANE TEKNİSYENİ ARANIYOR

ECZANEMİZDE ÇALIŞMAK ÜZERE GÜLER YÜZLÜ İNSAN İLİŞKİLERİ KUVVETLİ ECZANE TEKNİKERLİĞİ MEZUNU ERKEK ELEMAN ARANMAKTADIR .(GÖRÜŞMELER YÜZ YÜZE YAPILMAKTADIR LÜTFEN TELEFONLA ARAYIP RANDEVU ALINIZ)

İKSİR ECZANESİ

İKSİR ECZANESİNE GÜLERYÜZLÜ, İLETİŞİMİ YÜKSEK, TECRÜBELİ BAY ,BAYAN ÇALIŞMA ARKADAŞI ARANMAKTADIR

Eleman

tecrübeli bayan eleman aranıyor

AYŞIL ECZANESİ PERSONEL İLANI

GÜLER YÜZLÜ, İLETİŞİM BECERİSİ YÜKSEK VE EN AZ 1 YIL TECRUBELİ BAYAN PERSONEL ARAMAKTAYIM.

ANIL ECZANESİ- PERSONEL ARANIYOR

AÇIKLAMALARI SONUNA KADAR VE DİKKATLİ OKUYUNUZ.rn1 DENEYİMLİ (1-3 SENE ECZANE DENİYİMİ OLAN,GÜLERYÜZLÜ, İLETİŞİMİ KUVVETLİ, TEMİZLİĞİNE VE DIŞ GÖRÜNÜMÜNE ÖZEN GÖSTEREN PERSONEL ARANIYOR.)rn1 DENEYİMSİZ (SIFIRDAN YETİŞTİRİLMEK ÜZERE ALINACAK)rnŞARTLAR: - BAŞVURU REFERANSLI CV İLE BERABER anileczanesi26@gmail.com adresine e-posta yoluyla yapılacaktır. (Konu kısmına iş başvurusu yazınız.) ! İLETİŞİM NUMARASI YAZMAYI LÜTFEN UNUTMAYINIZ !rn2. adli sicil kaydı olmayan, askerliğini yapmış(erkek adaylar), kronik bir rahatsızlığı bulunmayan.

PERSONEL ARANIYOR

YUNUS EMRE DEVLET HASTANESİ YANINDA BULUNAN ERMAN ECZANESİ' NE EN AZ 1-2 YILLIK TECRÜBESİ OLAN VEYA SEKTÖR İÇİN EĞİTİM ALMIŞ GÜLERYÜZLÜ, DİNAMİK PERSONEL ARANMAKTADIR.

BABADAĞ ECZANESİ

Emek mahallesinde bulunan Babadağ Eczanesi'ne kadın/erkek personel alınacaktır. Sertifikası olan veya teknikerlik bölümünden mezun olan tecrübeli personel alınacaktır. CV ile başvurulmasını rica ediyoruz.

DENEYİMLİ BAYAN PERSONEL

Batıkent-Çamlıca mahallesi Gündüz Ökçün caddesinde yeni açılacak olan eczaneme tecrübeli bayan çalışma arkadaşı aramaktayım.

SİNEM ECZANESİ

SİNEM ECZANESİ olarak güler yüzlü, iletişim becerileri yüksek, dış görünümüne önem veren en az 1 yıl eczane tecrübesi olan, üniversitelerin 2 yıllık eczane hizmetleri bölümünden mezun bay/bayan çalışma arkadaşı aramaktayız. Not: Görüşmeye gelirken CV çıktısı ile gelmeniz gereklidir. Cv’ lerde mutlaka referans istenmektedir. Cv’ siz gelinen başvurular kabul edilmeyecektir.

ELEMAN ARANIYOR

İKSİR ECZANESİNE 2 -3 YIL DENEYİMLİ GÜLER YÜZLÜ GÜVENİLİR ÖNCELİKLİ OLARAK BAYAN ELEMAN ARANIYOR

tecrübeli bay-bayan eleman

EMEK Mh. ERTAŞ Cd. Eskişehir adresinde faaliyet gösteren SELAM Eczanesi tecrübeli bay - bayan eleman aramaktadır.

Babadağ eczanesi erkek tecrübeli personel

Güleryüzlü, iletişimi güçlü, dürüst erkek personel alınacaktır. Eczane tecrübesi olan, tercihen teknikerlik mezunu olması önemlidir.

tecrübeli tekniker

eczanemize tecrübeli ekip arkadaşı arıyoruz