KOMİSYON ÜYELERİ

1- YARDIMCI VE İKİNCİ ECZACI KOMİSYONU
    Ecz. İbrahim Burak DURDU     Ecz. Mustafa ÇELİK
    Ecz. Ayça DEMİRYÜREK     Ecz. Tülay DÜZGÜNER
    Ecz. Beyzanur AKSAN

2- SUT VE MEVZUAT KOMİSYONU
    Ecz. Nagehan KAYA ŞENTÜRK     Ecz. Büşranur İNCİ
    Ecz. Gizem BAYTEKİN YURDAER     Ecz. Berna KAYA
    Ecz. Erman ESEROĞLU     Ecz. Gülce DEMİREL KARAKURT
    Ecz. Mustafa Erhan ÇİVGİN     Ecz. Ayşegül MUTLU
    Ecz. Sevilay ERDOĞAN     Ecz. Alptekin EROL
    Ecz. Taceddin CANSEVDİ     Ecz. Arif YILMAZ
    Ecz. Yusuf Necati ÜNSAL     Ecz. Gözde GÜNGÖR KAÇMAZ
    Ecz. Zeynep AKBEY YAMAÇ

3- STAJ KOMİSYONU
    Ecz. İbrahim Burak DURDU     Ecz. Zeynep TUNALIER
    Ecz. Gülsel YURTDAŞ KIRIMLIOĞLU     Ecz. Sinem ILGIN
    Ecz. Betül KENAR     Ecz. Ömer IŞIKYILDIZ
    Ecz. Mustafa ÇELİK     Ecz. Pınar İRTEN KARAHÜSEYİNOĞLU

4- KAMU VE ÖZEL SEKTÖR ECZACILARI KOMİSYONU
    Ecz. Mustafa ÇELİK     Ecz. Tufan GÖRGÜLÜ
    Ecz. İmran Betül EVRENSEL     Ecz. Sami AKIN
    Ecz. Muhammed Kasım UYAR     Ecz. Burak ÖZCAN
    Ecz. Buket KOŞARSOY     Ecz. Elif SÜMBÜL
    Ecz. Erkan KARACA     Ecz. Gülay ARSLAN
    Ecz. Gülşah ÇAYLAK     Ecz. Murat ZENCİR
    Ecz. Müzeyyen ÇALIŞIR     Ecz. Nihan ŞEKEROĞLU
    Ecz. GÜlten Nur BATUR     Ecz. Özlem KUTSAL
    Ecz. Seçil YURT

5- SOSYAL SORUMLULUK VE BURS KOMİSYONU
    Ecz. Nagehan KAYA ŞENTÜRK     Ecz. Zeynep TUNALIER
    Ecz. Yusuf ÖZKAY     Ecz. Nuran YENİLMEZ
    Ecz. Sakine ÖZCAN     Ecz. Gökhan ARSLAN

6- NÖBET KOMİSYONU
    Ecz. Neriman GÖLPEK     Ecz. Duygu ATASOY
    Ecz. Yasemin GÖÇMENOĞLU     Ecz. İnan Özver IŞIK
    Ecz. Erman ESEROĞLU     Ecz. Sevim ARSLAN
    Ecz. Taşkın ŞAHİN     Ecz. Sinem OLGAÇ
    Ecz. Anıl Yiğit ÖZEL     Ecz. Ayşegül MUTLU
    Ecz. Özlem ÖZMUTLU     Ecz. Gökhan ARSLAN
    Ecz. İrem DEMİR     Ecz. Merve Betül IŞIK ÜRER
    Ecz. Gözde GÜNGÖR KAÇMAZ     Ecz. Gizem YÜCEL ÖZKANLI
    Ecz. Zeynep ÖZTÜRK

7- DERMOKOZMETİK VE İLAÇ DIŞI ÜRÜNLER KOMİSYONU
    Ecz. Fatma KALAŞ     Ecz. Zişan POLAT IŞIK
    Ecz. Tülay DÜZGÜNER     Ecz. Gülay TİFTİK
    Ecz. Sevda BAKKALCIOĞLU     Ecz. Ayça Betülay ÇEMREK
    Ecz. Aslı BAŞKAYA SARI     Ecz. Elif AY
    Ecz. Hatice Necla KISALAR     Ecz. Ayşe UZUNÇAM
    Ecz. Damla TALAY

8- EĞİTİM KOMİSYONU
    Ecz. Ayşe UZUNÇAM     Ecz. Alper DAĞDEVİREN
    Ecz. Cem ERGÖLEN     Ecz. Fatma KALAŞ
    Ecz. Elif ÖZTÜRK     Ecz. Furkan KENAR
    Prof. Dr. Ecz. Nilgün ÖZTÜRK     Ecz. Mutlu AY
    Ecz. Emine ÖZTÜRK ÖZKAYKI     Ecz. Zişan POLAT IŞIK
    Ecz. Sami AKIN     Ecz. Hatice Betül YÜCEL
    Ecz. Hayriye BAŞKAN     Ecz. Betül KENAR
    Ecz. Hatice Necla KISALAR     Ecz. Suzan SEZGİN AYRADİLLİ
    Ecz. Ayşe Naz ARSLAN     Ecz. Zeynep AKBEY YAMAÇ

9- PROJE KOMİSYONU
    Ecz. Tülin OK     Ecz. Alper DAĞDEVİREN
    Ecz. Gülay TİFTİK     Ecz. Mustafa Erhan ÇİVGİN
    Ecz. Faruk Ozan ŞİRİN     Ecz. Hacer AKSOY IŞIK
    Ecz. Mehmet TOKAÇ     Ecz. İzzet GÖÇMENOĞLU
    Ecz. Alper ÇİMİK     Ecz. Alime UZUMAN
    Ecz. Damla TALAY

10- SOSYAL İŞLER KOMİSYONU
    Ecz. Selda YILDIZHAN     Ecz. Tülin OK
    Ecz. Duygu ATASOY     Ecz. Nazım ÇALIŞKAN
    Ecz. Lale VURAL     Ecz. Ayşe Naz ARSLAN
    Ecz. Ümit Can KOÇAK     Ecz. Tuncer KARADOĞAN
    Ecz. Duygu TOKAÇ     Ecz. Tuğbanur TÜYSÜZ
    Ecz. Kadriye ÖZDİLEK     Ecz. İmran Betül EVRENSEL
    Ecz. Sevim ARSLAN     Ecz. Barış BAŞKAN
    Ecz. Alper KARADAĞ     Ecz. Canan ÖNEN
    Ecz. Hilal IŞIKOVA BERKMAN     Ecz. Elif AY
    Ecz. Kemal KAYA BATMAZ     Ecz. Ar Ayşegül BÜYÜKMERİÇ
    Ecz. Beyzanur AKSAN

11- BİLİŞİM- SOSYAL MEDYA VE REKLAM KOMİSYONU
    Ecz. İbrahim Burak DURDU     Ecz. Halil KARA
    Ecz. Gözde ERMİŞ     Ecz. Ayşe UZUNÇAM
    Ecz. Faruk Ozan ŞİRİN     Ecz. İnan Özver IŞIK
    Ecz. Ömer IŞIKYILDIZ     Ecz. Edanur BAYDAR
    Ecz. Selim GÜNEŞ

12- GENÇLİK KOMİSYONU
    Ecz. Mustafa ÇELİK     Ecz. Nagehan KAYA ŞENTÜRK
    Ecz. Sami AKIN     Ecz. Barış BAŞKAN
    Ecz. Oğulcan ŞENYÜZ     Ecz. Sevim ARSLAN
    Ecz. Cafer Can DÖNGEL     Ecz. Hacer AKSOY IŞIK
    Ecz. İbrahim Burak DURDU     Ecz. Alper KARADAĞ

13- ECZANE EKONOMİLERİNİ GELİŞTİRME KOMİSYONU
    Ecz. Nazım ÇALIŞKAN     Ecz. Kevser DAĞ
    Ecz. Gökhan ARSLAN     Ecz. Erman ESEROĞLU
    Ecz. Cem ERGÖLEN     Ecz. Noor KADAH
    Ecz. Gülay TİFTİK     Ecz. Elif AY
    Ecz. Gözde ERMİŞ     Ecz. Kemal Kaya BATMAZ
    Ecz. Alper DAĞDEVİREN

14- MUVAZAA KOMİSYONU
    Ecz. Esin ÇAMLIOĞLU     Ecz. Kevser DAĞ
    Ecz. Melek ÖKTEN     Ecz. Kemal BİRLİK
    Ecz. Pınar İRTEN KARAHÜSEYİNOĞLU